Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor American Tourister Holiday Heat Spinner 55 50G*004
zväčšiť obrázok
Novinka
Ušetríte: 6 %
Cestovný kufor American Tourister Holiday Heat Spinner 55 50G*004
 

Cestovný kufor American Tourister Holiday Heat Spinner 55 50G*004

Cestovný kufor American Tourister na 4 kolieskach
príručná batožina na palubu kódovací zámok ochranné popruhy
Kód produktu:50G.01.004
Parametre
Séria:Holiday Heat
Materiál:polyester
Rozmery:40 x 55 x 20 cm
Objem:38 l
Hmotnosť:2,6 kg
Záruka:3 roky
príručná batožina na palubu:Áno
kódovací zámok:Áno
ochranné popruhy:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Bežná cena: 80,00 € Farba: 01 heat denim blue: 75,00 €

Cestovný kufor Spinner 55 značky America Tourister zo série Holiday Heat. Tento kufor na štyroch kolieskach si môžete vziať na palubu lietadla, má dve predné vrecká na zips, má ochranné popruhy pre lepšiu fixáciu Vašich vecí a kódovací zámok. Séria Holiday Heat prináša praktické a ľahké cestovné kufre za výbornú cenu s moderným a športovým vzhľadom. V ponuke sú v piatich farbách, ktoré sú obohatené pásikom inej farby.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia