Doprava a platby

Kategórie
 
 
 
 
 

Doprava a platby

V našom internetovom obchode si môžete pohodlne vybrať tovar, ktorý Vás zaujme a následne zvoliť najvhodnejší spôsob dopravy a platby. Objednávky môžete zasielať 24 hodín denne, dodávka tovaru sa realizuje len v pracovných dňoch.

                                                                                    Vážení zákazníci,
z dôvodu obmedzenej prevádzky našich zmluvných prepravcov, ktorí nepreberajú hotovosť, nie je možné objednávanie tovaru na dobierku.
V prípade, že máte záujem o nákup tovaru, na základe Vašej objednávky Vám pošleme predfaktúru a následne po jej úhrade pošleme tovar.

Možnosti dopravy
KURIÉR UPS EXPRESS  
Možnosť dodania tovaru prostredníctvom zásielkovej služby UPS využíva u nás čím ďalej tým viac zákazníkov. Jedná sa o najrýchlejší spôsob dodania tovaru, pričom dodacia lehota od objednania predstavuje 24 hodín po potvrdení objednávky. Zásielka je doručená priamo na miesto určenia a odovzdaná kuriérom osobe, pre ktorú je adresovaná.
Pri zadávaní objednávky doporučujeme vždy uviesť telefonický kontakt, na základe ktorého Vás kuriér vopred informuje o dodávke a v prípade, že Vám termín nevyhovuje, môžete si dohodnúť náhradnú prebierku tovaru.
Cena prepravného: 0 € v rámci SRTovar z našej ponuky zasielame aj do Českej republiky. Hodnotu potvrdenej objednávky je potrebné uhradiť vopred prevodným príkazom. Následne tovar zasielame kuriérskou službou IN TIME, ktorá ho doručí do dvoch pracovných dní od odoslania tovaru.
Cena prepravného: 0 € v rámci ČR
 
SLOVENSKÁ POŠTA
Pri dodaní prostredníctvom Slovenskej pošty je tovar zasielaný štandardným spôsobom ako balík, pričom dodacia lehota od objednania predstavuje zvyčajne 48 hodín po potvrdení Vašej objednávky.
Cena prepravného: 0 € v rámci SR  
 
 
OSOBNÝ ODBER v sídle spoločnosti v Banskej Bystrici
Ak sa rozhodnete pre osobný odber v sídle spoločnosti eurOKontakt v Banskej Bystrici (prevádzkovateľ e-shopu inbag.sk), počkajte najprv na e-mailové alebo telefonické potvrdenie Vašej objednávky.
Následne si objednaný tovar môžete vyzdvihnúť, nehradíte žiadny poplatok za prevzatie tovaru.
 

Dodacie lehoty do 24 (resp. 48 hodín) sa vzťahujú len na tovar, ktorý máme k dispozícii na sklade. V opačnom prípade budete po obdržaní Vašej objednávky informovaný o možnostiach dodávky.
 
Možnosti platby
PLATBA NA DOBIERKU - z dôvodu obmedzení zmluvných kuriérov nie je možné realizovať dobierky až do odvolania.
Pri platbe na dobierku tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi UPS alebo na pošte na základe vybraného spôsobu dopravy ( UPS / Slovenská pošta).
 
BANKOVÝ PREVOD
V prípade bankového prevodu Vám po potvrdení objednávky zašleme Proforma faktúru, ktorou vopred uhradíte hodnotu objednaného tovaru. Akonáhle bude platba zrealizovaná pripísaním na náš účet, budeme Vás informovať o odoslaní tovaru mailom alebo telefonicky.
Táto možnosť platby oddiali dodanie tovaru cca o 24 – 48 hodín z dôvodu čakania na úspešne zrealizovaný bankový prevod.
 
OKAMŽITÁ PLATBA Besteron
Plaťte bezpečne s Vašou kreditnou kartou alebo bankovým prevodom pomocou platobnej brány Besteron.
Na výber máte viaceré možnosti platby rôznymi platobnými kartami, alebo priamym on-line vkladom na účet podľa výberu banky, ktorú používate.

Na využívanie služby Besteron potrebujete iba internet banking niektorej z podporovaných slovenských bánk. Ak aj nemáte zriadený internet banking, prostredníctvom služby Besteron môžete zaplatiť aj cez Viamo, Paypal a aj platobnou kartou Visa alebo MasterCard.
 
Úhrada tovaru v sídle spoločnosti eurOKontakt v Banskej Bystrici
Tovar môžete uhradiť pri prevzatí priamo v sídle spoločnosti na Sládkovičovej 9, a to hotovostnou platbou alebo platobnou kartou. Neplatíte žiadne dodatočné poplatky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia