Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor Samsonite S´Cure Spinner 75 10U*002
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 14 %
Cestovný kufor Samsonite S´Cure Spinner 75 10U*002
 

Cestovný kufor Samsonite S´Cure Spinner 75 10U*002

Ľahký kufor Samsonite v pestrých farbách
deliaca prepážka kódovací zámok s TSA funkciou ochranné popruhy spodná rukoväť
Kód produktu:10U.01.002
Výrobca:Samsonite
Parametre
Séria:S´Cure
Materiál:polypropylén
Rozmery:52 x 75 x 31 cm
Objem:102 l
Hmotnosť:4,6 kg
Záruka:5 rokov
deliaca prepážka:Áno
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
ochranné popruhy:Áno
spodná rukoväť:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Bežná cena: 219,00 € Farba: 01 cure dark blue: 189,00 €

Samsonite S´Cure je najľahšia polypropylénová kolekcia vyrobená z nového revolučného PP materiálu s názvom Flowlite, ktorý garantuje nízku hmotnosť a zároveň vysokú pevnosť. Interiér ponúka nastaviteľné popruhy a extra priehradku s vreckom na zips pre jednoduchšie a organizované balenie. Kufre sú opatrené zámkom s tromi upínacími bodmi pre bezpečné uzavretie počas prepravy a taktiež kódovacím TSA zámkom pre bezstarostné cestovanie do USA. Séria je vyrábaná v EU.
 

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia