Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor Samsonite Aeris Spinner 82 D18*182
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 11 %
Cestovný kufor Samsonite Aeris Spinner 82 D18*182
 

Cestovný kufor Samsonite Aeris Spinner 82 D18*182

Cestovný kufor Samsonite vyrobený v Európe
deliaca prepážka kódovací zámok s TSA funkciou ochranné popruhy
Kód produktu:D18.00.182
Výrobca:Samsonite
Parametre
Séria:Aeris
Materiál:polypropylén
Rozmery:59 x 81 x 34 cm
Objem:118,5 l
Hmotnosť:5,4 kg
Záruka:10 rokov
deliaca prepážka:Áno
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
ochranné popruhy:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Bežná cena: 204,17 € bez DPH
245,00 € s DPH
Farba: 00 red: 182,50 € bez DPH
219,00 € s DPH

Samsonite Aeris Spinner 82 je aerodynamický cestovný kufor na štyroch kolieskach, vyrobený z polypropylénu a dostupný v pestrých farbách. Viacúrovňová nastaviteľná rúčka bola vyvinutá pre väčšie pohodlie. Interiér ponúka extra priehradku s vreckom na zips pre jednoduchšie a organizované balenie. Kódovací zámok zabezpečuje bezstarostné cestovanie. Séria Aeris je elegantná a zároveň moderná kolekcia kufrov s aerodynamickým tvarom. Tieto ľahké kufre sú vyrobené v Európe a môžete si vybrať z kufrov na dvoch alebo štyroch kolieskach.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia