Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor American Tourister Summerfunk Spinner 79 Exp. 78G*005
zväčšiť obrázok
Novinka
Ušetríte: 15 %
Cestovný kufor American Tourister Summerfunk Spinner 79 Exp. 78G*005
 

Cestovný kufor American Tourister Summerfunk Spinner 79 Exp. 78G*005

Cestovný kufor American Tourister na 4 kolieskach
kódovací zámok s TSA funkciou možnosť rozšírenia ochranné popruhy spodná rukoväť
Kód produktu:78G.00.005
Parametre
Séria:Summerfunk
Materiál:polyester
Rozmery:46,5 x 79 x 30,5/32,5 cm
Objem:109,5/119 l
Hmotnosť:3,4 kg
Záruka:3 roky
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
možnosť rozšírenia:Áno
ochranné popruhy:Áno
spodná rukoväť:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Bežná cena: 95,83 € bez DPH
115,00 € s DPH
Farba: 00 red: 81,67 € bez DPH
98,00 € s DPH

Cestovný kufor značky American Tourister Spinner 79 Exp. zo série Summerfunk je rozšíriteľný kufor na štyroch kolieskach vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť, spodnú rukoväť a integrovanú bočnú rukoväť, kombinovaný TSA zámok, vonkajšie vrecko na zips, výbornú vnútornú organizáciu a ochranné popruhy. Summerfunk kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, cestovnú tašku, kufre na dvoch a štyroch kolieskach.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia