Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor American Tourister Skytracer Spinner 68 22G*002
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 16 %
Cestovný kufor American Tourister Skytracer Spinner 68 22G*002
 

Cestovný kufor American Tourister Skytracer Spinner 68 22G*002

Cestovný kufor American Tourister s objemom 63 l a hmotnosťou 3,4 kg.
Kód produktu:22G.00.002
Parametre
Séria:Skytracer
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Bežná cena: 135,00 € Farba: 00 sky formula red: 113,00 €

Cestovný kufor Spinner 68 American Tourister zo série Skytracer. Potrebujete sa zbaliť na 5-dňový výlet? Spinner 68 je ideálnou voľbou. Séria Skytracer prináša mladistvý športový dizajn doplnený sviežimi farbami. Séria ponúka kufre s malým a veľkým objemom, vďaka kubickému tvaru, vyrobené zo silného a odolného polypropylénu. Sú ľahké a manipuláciu s nimi uľahčujú dvojlôžkové kolieska. Kufre majú ochranné popruhy, pre lepšiu fixáciu vašich vecí a TSA zámok.

  • materiál: polypropylén
  • rozmery: 46,5 x 68 x 26 cm
  • objem: 63 l
  • hmotnosť: 3,4 kg
 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia