Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor American Tourister AirBeat Spinner 68 Exp. 45G*004
zväčšiť obrázok
Top produkt
Ušetríte: 5 %
Cestovný kufor American Tourister AirBeat Spinner 68 Exp. 45G*004
 

Cestovný kufor American Tourister AirBeat Spinner 68 Exp. 45G*004

Cestovný kufor American Tourister na 4 kolieskach
kódovací zámok s TSA funkciou možnosť rozšírenia ochranné popruhy spodná rukoväť spona Smart Fix
Kód produktu:45G.00.004
Parametre
Séria:AirBeat
Materiál:polyester
Rozmery:43 x 68,5 x 27/29 cm
Objem:69,5/75 l
Hmotnosť:2,8 kg
Záruka:3 roky
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
možnosť rozšírenia:Áno
ochranné popruhy:Áno
spodná rukoväť:Áno
spona Smart Fix:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Bežná cena: 125,00 € Farba: 00 red: 119,00 €

Cestovný kufor značky American Tourister Spinner 68 exp zo série AirBeat. Tento ľahký rozšíriteľný kufor na štyroch kolieskach je vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť a integrovanú bočnú a spodnú rukoväť, TSA zámok, vonkajšie vrecko na zips, ochranné popruhy a sponu Smart Fix. Séria AirBeat je ďalšia séria s ľahkými a odolnými kuframi s moderným dizajnom. Funkčné predné vrecko na všetkých Check-in modeloch umožňuje ľahký prístup, keď potrebujete zbaliť niečo na poslednú chvíľu. American Tourister ponúka v sérii AirBeat cestovnú tašku, cestovnú tašku na kolieskach a kufre rôznych veľkostí na dvoch alebo štyroch kolieskach.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia