Kategórie
 
 
 
 
 

Cestovný kufor Samsonite B-Lite Icon Spinner 56 CH5*004

Praktický cestovný kufor Samsonite na 4 kolieskach
príručná batožina na palubu možnosť rozšírenia ochranné popruhy spodná rukoväť spona Smart Fix
Kód produktu:CH5.09.004
Výrobca:Samsonite
Parametre
Séria:B-lite Icon
Materiál:polyester/nylon
Rozmery:45 x 56 x 25 cm
Objem:55,5 l
Hmotnosť:2 kg
Záruka:5 rokov
príručná batožina na palubu:Áno
možnosť rozšírenia:Áno
ochranné popruhy:Áno
spodná rukoväť:Áno
spona Smart Fix:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Farba: 09 black: 209,00 €

Samsonite Spinner 56 zo série B-lite Icon je ľahký cestovný kufor na štyroch kolieskach. Palubný kufor má v prednej časti praktické vrecko na zips, zámok s TSA funkciou, má ochranné popruhy, sponu "Smart Fix" a spodnú rukoväť. B-Lite Icon kolekcia, jedna z najpredávanejších sortimentov, sa neustále vyvíja, udržuje si dizajn v elegantných farbách, rozširuje svoje funkcie, optimalizuje objem a zväčšuje ochranu. Vyznačuje sa revolučným bezúrovňovým držadlom, taktiež vysokoodolným materiálom, ultraľahkou konštrukciou a je spevnený v častiach, ktoré najviac podliehajú vonkajším vplyvom.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia