Kategórie
 
 
 
 
 

Cestovný kufor American Tourister Air Force 1 Gradient Spinner 55 18G*101

Cestovný kufor American Tourister na 4 kolieskach
príručná batožina na palubu deliaca prepážka kódovací zámok s TSA funkciou ochranné popruhy
Kód produktu:18G.60.101
Parametre
Séria:Air Force 1 - Gradient
Materiál:polykarbonát
Rozmery:40 x 55 x 20 cm
Objem:34 l
Hmotnosť:2,6 kg
Záruka:3 roky
príručná batožina na palubu:Áno
deliaca prepážka:Áno
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
ochranné popruhy:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Farba: 60 gradient pink: 129,00 €

Cestovný kufor Spinner 55 American Tourister zo série Air Force 1 Gradient. Kufor je ideálny pre krátke výlety a spĺňa rozmery príručnej batožiny easyJet, Ryanair a mnohých iných leteckých spoločností. Kufor má TSA zámok, deliaci plát a ochranné popruhy. Séria Air Force 1 a Air Force 1 Gradient sú série vysokokvalitných kufrov. Série ponúkajú palubné kufre a rozšíriteľné kufre na štyroch kolieskach. Moderné kufre so sviežim dizajnom Air Force 1 a Air Force 1 Gradient sa líšia iba farebníkmi. Air Force 1 sa vyznačuje sýtymi farbami a Air Force 1 Gradient tieňovanými farbami.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia