Kategórie
 
 
 
 
 

Cestovný kufor American Tourister Herolite Upright 55 26G*001

Cestovný kufor American Tourister na 2 kolieskach
príručná batožina na palubu ochranné popruhy zámok na kľúč s TSA funkciou
Kód produktu:26G.00.001
Parametre
Séria:Herolite
Materiál:nylon
Rozmery:40 x 55 x 20 cm
Objem:41 l
Hmotnosť:1,5 kg
Záruka:3 roky
príručná batožina na palubu:Áno
ochranné popruhy:Áno
zámok na kľúč s TSA funkciou:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Farba: 00 formula red: 95,00 €

Cestovný kufor značky American Tourister Super Light Upright 55 zo série Herolite je veľmi ľahký palubný kufor na dvoch kolieskach vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť a integrovanú bočnú rukoväť, TSA zámok, 2 praktické vonkajšie vrecká na zips a výbornú vnútornú organizáciu. Séria Herolite je ďalšia pestrofarebná séria s ultraľahkými a odolnými kuframi. American Tourister ponúka v sérii Herolite toaletnú tašku, cestovnú tašku na kolieskach a kufre rôznych veľkostí na dvoch alebo štyroch kolieskach.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia