Kategórie
 
 
 
 
 
Cestovný kufor American Tourister AirBeat Smart Spinner 55 45G*003
zväčšiť obrázok
Top produkt
Ušetríte: 5 %
Cestovný kufor American Tourister AirBeat Smart Spinner 55 45G*003
 

Cestovný kufor American Tourister AirBeat Smart Spinner 55 45G*003

Cestovný kufor American Tourister na 4 kolieskach
príručná batožina na palubu integrované vrchné vrecko kódovací zámok s TSA funkciou ochranné popruhy organizovaný interiér spona Smart Fix vrecko na príslušenstvo a káble
Kód produktu:45G.09.003
Parametre
Séria:AirBeat
Materiál:polyester
Rozmery:40 x 55 x 20 cm
Objem:39 l
Hmotnosť:2,2 kg
Záruka:3 roky
príručná batožina na palubu:Áno
integrované vrchné vrecko:Áno
kódovací zámok s TSA funkciou:Áno
ochranné popruhy:Áno
organizovaný interiér:Áno
spona Smart Fix:Áno
vrecko na príslušenstvo a káble:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Bežná cena: 115,00 € Farba: 09 black: 109,00 €

Cestovný kufor značky American Tourister Smart Spinner 55 zo série AirBeat je ľahký palubný kufor na štyroch kolieskach vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť a integrovanú bočnú rukoväť, TSA zámok, vonkajšie vrecko na zips, vrchné vrecko na zips, organizovaný interiér, vrecko na káble, ochranné popruhy a sponu Smart Fix. Séria AirBeat je ďalšia séria s ľahkými a odolnými kuframi s moderným dizajnom. Funkčné predné vrecko na všetkých Check-in modeloch umožňuje ľahký prístup, keď potrebujete zbaliť niečo na poslednú chvíľu. American Tourister ponúka v sérii AirBeat cestovnú tašku, cestovnú tašku na kolieskach a kufre rôznych veľkostí na dvoch alebo štyroch kolieskach.

 
 
Rozhodujete sa kúpiť kufor?

Ak chcete, aby Váš kufor vydržal čo najviac a slúžil Vám viac rokov, rozhodnite sa pre kvalitný a praktický model renomovanej značky Samsonite alebo American Tourister.
Investíciou do takéhoto kufra získate verného spoločníka pre Vaše pracovné alebo dovolenkové cesty. Určite oceníte jeho kvality najmä pri leteckej preprave, kde pri neodbornom narábaní s kuframi často dochádza k ich poškodeniu.
Pre Vašu cestu je dôležité vybrať si správnu veľkosť kufra. Veľmi obľúbené sú kufre na palubu, ktoré si môžete zobrať so sebou do lietadla ako príručnú batožinu.
Veľkosť príručnej batožiny je veľmi dôležitá najmä pri nízkonákladových leteckých spoločnostiach (napr. Ryanair alebo Wizz Air), kde pri nedodržaní predpísaných pravidiel môžete často zaplatiť vysoké pokuty. Vždy je dobré zistiť si pred cestou, aký je povolený najväčší rozmer batožiny a aká je najvyššia povolená hmotnosť.
Pre dlhšie cesty máme pre Vás pripravené stredné a veľké kufre, v ktorých nájdete dostatočný objem na prepravu Vašich vecí.
Kufre Samsonite sú tým najlepším výberom pre Vaše cesty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia