Kategórie
 
 
 
 
 

Dámska taška Hedgren Diamond Star Malachite Handbag 13" HDST 07

Štýlová a praktická dámska taška s koženými doplnkami a ochranou RFID
ochrana osobných údajov pri technológii RFID vodoodpudivý materiál kožené detaily priehradka na notebook uhlopriečka notebooku formát A4 odnímateľný popruh na rameno organizovaný interiér
Kód produktu:HDST07 003
Výrobca:Hedgren
Parametre
Séria:Diamond Star
Materiál:polyester/nylon/koža
Rozmery:39 x 28 x 14 cm
Objem:15,2 l
Hmotnosť:0,64 kg
Záruka:2 roky
ochrana osobných údajov pri technológii RFID:Áno
vodoodpudivý materiál:Áno
kožené detaily:Áno
priehradka na notebook:Áno
13":Áno
formát A4:Áno
odnímateľný popruh na rameno:Áno
organizovaný interiér:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Farba: 003 black: 129,00 €

Štýlová a praktická dámska taška belgickej značky Hedgren aj pre notebook 13". Použitý materiál z polyesteru kombinovaný s kožou je veľmi elegantný a vyžaduje len nenáročnú údržbu. Taška má predné vonkajšie vrecko na zips a výbornú vnútornú organizáciu. Výhodou je odnímateľný popruh na rameno s kovovými úchytmi a dá sa pohodlne nosiť aj v ruke. Prednosťou je aj nízka hmotnosť tašky pri veľkorysom vnútornom priestore. S touto taškou je moderná a štýlová každá dáma, ktorá sa stane jej majiteľkou. Séria Diamond Star prvotriednej kvality sa vyznačuje moderným, štýlovým dizajnom a vypĺňa medzeru na trhu s kvalitnými dámskymi pracovnými taškami.
Pre bezpečný prenos platobných alebo identifikačných kariet s technológiou RFID má taška úložný priestor vyrobený z materiálu, ktorý dokáže zabrániť prestupu rádiovej frekvencie smerom von z tašky. Týmto spôsobom nie je možné neoprávnene stiahnuť údaje na diaľku čítačkou. Špeciálne vrecko v taške je označené RFID PROTECTED.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia