Kategórie
 
 
 
 
 

Dámska taška Hedgren Inner City Erika Tote HIC 417

Elegantno-športová taška Hedgren s ochranou RFID
ochrana osobných údajov pri technológii RFID vodoodpudivý materiál držiak na kľúče formát A4 možnosť nasadiť na vysunutú rukoväť kufra organizovaný interiér
Kód produktu:HIC417 003
Výrobca:Hedgren
Parametre
Séria:Inner City
Materiál:nylon
Rozmery:32,5 x 46,5 x14,5 cm
Objem:21,9 l
Hmotnosť:0,47 kg
Záruka:2 roky
ochrana osobných údajov pri technológii RFID:Áno
vodoodpudivý materiál:Áno
držiak na kľúče:Áno
formát A4:Áno
možnosť nasadiť na vysunutú rukoväť kufra:Áno
organizovaný interiér:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Farba: 003 black: 89,00 €

Hedgren Erika je praktická väčšia taška, ktorá je vhodná pre dámy každého veku. Taška sa uzatvára na zips, vo vnútri má dve otvorené vrecká, jedno vrecko na zips a držiak na kľúče.
Vo vnútri je taktiež odnímateľná taštička na zips.
Na vonkajšej strane je vpredu jedno vrecko na zips. Tašku je možné nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra. Praktickou súčasťou sú dve rúčky v dĺžke 21 cm.
Taška je vyrobená z ľahko umývateľného nylonu a má praktické vnútorné usporiadanie. Kolekcia Inner City sa objavila na belgickom trhu pred pätnástimi rokmi a odvtedy dobýja celý svet. Neustále je dopĺňaná o nové výrobky, ale ponúka aj produkty minulých sezón, ktoré sú výnimočne žiadané. Je to ikonická séria, v ktorej si každý určite nájde to svoje.
Pre bezpečný prenos platobných alebo identifikačných kariet s technológiou RFID má taška úložný priestor vyrobený z materiálu, ktorý dokáže zabrániť prestupu rádiovej frekvencie smerom von z tašky. Týmto spôsobom nie je možné neoprávnene stiahnuť údaje na diaľku čítačkou. Špeciálne vrecko v taške je označené RFID PROTECTED.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia