Kategórie
 
 
 
 
 

Dámska taška Hedgren Inner City Elvira Large 15" Tote HIC 424

Elegantno-športová veľká taška Hedgren s ochranou RFID na notebook 15"
ochrana osobných údajov pri technológii RFID vodoodpudivý materiál priehradka na notebook uhlopriečka notebooku priehradka na tablet formát A4 možnosť nasadiť na vysunutú rukoväť kufra organizovaný interiér
Kód produktu:HIC417T 003
Výrobca:Hedgren
Parametre
Séria:Inner City
Materiál:nylon / polyester
Rozmery:44 x 30,5 x10,5 cm
Objem:14,1 l
Hmotnosť:0,5 kg
Záruka:2 roky
ochrana osobných údajov pri technológii RFID:Áno
vodoodpudivý materiál:Áno
priehradka na notebook:Áno
15":Áno
priehradka na tablet:Áno
formát A4:Áno
možnosť nasadiť na vysunutú rukoväť kufra:Áno
organizovaný interiér:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Farba: 003 black: 82,50 € bez DPH
99,00 € s DPH

Hedgren Elvira je praktická väčšia taška, ktorá je vhodná pre dámy každého veku. Taška sa zhora uzatvára na dva zipsy, vo vnútri má dve otvorené vrecká, jedno vrecko na zips a držiak na kľúče. Samozrejmosťou je priestor na uloženie notebooku 15".
Na vonkajšej strane je vpredu jedno vrecko na zips. Tašku je možné nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra a popruhy tašky je možné upraviť podľa potreby majiteľky.
Elvira je vyrobená v elegantnej kombinácii rovnakej farby použitej farebnej látky a zipsu (tón v tóne) a má praktické vnútorné usporiadanie.
Taška je vyrobená z ľahko umývateľného nylonu, ktorý odpudzuje vodu a je odolný voči prachu.
Kolekcia Inner City sa objavila na belgickom trhu medzi prvými produktami značky Hedgren a odvtedy dobýja celý svet. Neustále je dopĺňaná o nové výrobky, ale ponúka aj produkty minulých sezón, ktoré sú výnimočne žiadané. Je to ikonická séria, v ktorej si každý určite nájde to svoje.
Pre bezpečný prenos platobných alebo identifikačných kariet s technológiou RFID má taška úložný priestor vyrobený z materiálu, ktorý dokáže zabrániť prestupu rádiovej frekvencie smerom von z tašky. Týmto spôsobom nie je možné neoprávnene stiahnuť údaje na diaľku čítačkou. Špeciálne vrecko v taške je označené RFID PROTECTED.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia