Kategórie
 
 
 
 
 

Taška cez telo Hedgren Inter City Trek Small Vertical Crossover HITC02

Štýlová taška hedgren cez telo alebo na rameno v zaujímavých farbách
ochrana osobných údajov pri technológii RFID vodoodpudivý materiál elastické slučky na uchytenie predmetov
Kód produktu:HITC02 003
Výrobca:Hedgren
Parametre
Séria:Inter City
Materiál:nylon
Rozmery:17,5 x 22,5 x 3,7 cm
Objem:1,46 l
Hmotnosť:0,24 kg
Záruka:2 roky
ochrana osobných údajov pri technológii RFID:Áno
vodoodpudivý materiál:Áno
elastické slučky na uchytenie predmetov:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť:
Farba: 003 black: 49,00 €

Hedgren Trek je moderná taška cez telo alebo na rameno z kolekcie Inter City. Svojou veľkosťou je ideálna na bezpečnú prepravu osobných dokladov a vecí.
Taška má zabezpečenú ochranu pred krádežou osobnej identity či súkromných dát pri technológii RFID (Radio Frequency Identification), ktorá sa používa pri načítaní bezkontaktných platobných kariet alebo identifikačných dokladov. V praxi to znamená, že platobné karty, resp. osobné doklady, ktoré používajú technológiu RFID sú v špeciálnom oddelení (vrecku) tašky ochránené pred stiahnutím údajov na diaľku a tým sú ochránené pred zneužitím. Vrecko s takouto funkciou je vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý spoľahlivo blokuje pirátsky prenos informácií. S takto vybavenou taškou môžete bez obáv cestovať po celom svete. V prípade tašky Trek je takéto vrecko umiestnené na vonkajšej zadnej strane a uzatvára sa na zips.
Taška má aj predné vrecko, ktoré sa uzatvára na zips. Vo vnútri sú dve otvorené vrecká a elastické slučky na uchytenie malých predmetov. Taška má nastaviteľný popruh na rameno.
Séria Inter City je štýlová kolekcia tašiek pre každodenné nosenie. Praktické tašky rôznych veľkostí v troch farbách sú ľahké a vyrobené z odolného materiálu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia