Kategórie
 
 
 
 
 

Taška na rameno Hedgren Charm Fascination Small Crossover HCHM 06

Fascinujúca taštička Hedgren na rôzne príležitosti
vodoodpudivý materiál kožené detaily držiak na kľúče odnímateľný popruh na rameno organizovaný interiér
Kód produktu:HCHM06 003
Výrobca:Hedgren
Parametre
Séria:Charm
Materiál:nylon
Rozmery:21 x 13 x 4 cm
Objem:1,1 l
Hmotnosť:0,24 kg
Záruka:2 roky
vodoodpudivý materiál:Áno
kožené detaily:Áno
držiak na kľúče:Áno
odnímateľný popruh na rameno:Áno
organizovaný interiér:Áno
Dodacia lehota
Dostupnosť: Informujte sa o termíne dodávky
Farba: 003 black: 79,00 €

Taštička Hedgren Fascination, malý crossover z kolekcie Charm je tou, po ktorej zatúži každá žena. Je to úžasná taška, ktorú môžete nosiť na všetky spôsoby - na ramene, cez telo alebo len tak v ruke na krátkom remienku. Exkluzívny dizajn je doplnený koženými a zlatými akcentami a pre značku Hedgren ikonickou kockou vo forme trojfarebného prívesku so zlatými hranami. Ramenný popruh je nastaviteľný podľa potreby majiteľky a zároveň je odnímateľný. Následne môžete taštičku držať v ruke na krátkom remienku, ktorý je taktiež odnímateľný.
Napriek svojim neveľkým rozmerom je taštička veľmi praktická, pretože v nej nájdete držiak na kľúče, priehradky na kreditné karty alebo osobné doklady, samozrejmosťou je priestor na telefón. Hlavná priehradka sa uzatvára na zips a otváranie je zabezpečené magnetom. Na prednej chlopni je malé vrecko na zips. Taštička je vyrobená z vodoodpudivého materiálu, je ľahká a univerzálna, je jednoducho fascinujúca!
Produkty elegantnej kolekcie Hedgren Charm podčiarkujú eleganciu svojej majiteľky, predovšetkým koženými a zlatými akcentami a najmä výrazným príveskom v tvare ikonickej kocky.
Jednoduché tvary produktov tejto kolekcie sa snúbia s praktickou vonkajšou i vnútornou výbavou. Toto spojenie robí tašky kolekcie Charm perfektnými pre každodenné nosenie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia