Možnosti dodania zakúpeného tovaru a platby za tovar cez náš e-shop

V našom e-shope si môžete pohodlne vybrať tovar, ktorý vás zaujme a potom vybrať zo spôsobov dopravy a dodania podľa toho, ako vám to vyhovuje. Pri možnosti platby rozlišujeme zákazníkov podľa registrácie, t.j. či už boli v minulosti našimi zákazníkmi alebo nie.

  • Možnosti platby

BANKOVÝ PREVOD

Noví zákazníci majú možnosť využiť túto formu úhrady na tzv. predfaktúru (vopred) a zákazníci, ktorí už u nás nakupovali, majú možnosť platby bankovým prevodom až po doručení tovaru. Táto možnosť platby oddiali dodanie tovaru cca o 24 – 48 hodín z dôvodu čakania na úspešne zrealizovaný bankový prevod.

PLATBA NA DOBIERKU (v hotovosti)

Pri platbe na dobierku sa jedná o zaslanie tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérom UPS. Pri odoslaní tovaru na dobierku je tovar ihneď po objednaní a potvrdení objednávky expedovaný a zákazník zaplatí za tento tovar v hotovosti, buď na pošte alebo kuriérovi UPS.

OKAMŽITÁ PLATBA 24Pay (kartou, na účet a pod..)

Plaťte bezpečne s vašou kreditnou kartou alebo bankovým prevodom pomocou služby 24pay. Na výber máte viaceré možnosti platby rôznymi platobnými kartami, alebo priamym on-line vkladom na účet podľa výberu banky, ktorú používate. Okrem toho môžete platiť aj mobilom, cez službu Viamo.

banner_24_pay_728x90_banky_karty

  • Možnosti dodania

SLOVENSKÁ POŠTA

Podanie tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty je najviac využívanou službou pri nákupe cez náš e-shop. Jedná sa takisto aj o najlacnejší spôsob dodania. Dodanie tovaru štandardným spôsobom (balík), trvá približne 48 hodín od objednania a potvrdenia objednávky naším obchodníkom.

KURIÉR UPS EXPRESS (do 24h)

Možnosť dodania tovaru prostredníctvom zásielkovej služby UPS využíva u nás čím ďalej tým viac zákazníkov. Jedná sa o najrýchlejší spôsob dodania tovaru, pričom dodacia lehota od objednania predstavuje 24 hodín po potvrdení objednávky. Tento spôsob dodania je síce drahší ako doručenie Slovenskou poštou, ale balík je doručený skôr a priamo na mieste určenia je kuriérom odovzdaný osobe, na ktorú je adresovaný.

Dodacie lehoty do 24 (resp. 48 hodín) sa vzťahujú len na tovar, ktorý máme k dispozícii na sklade. V opačnom prípade budete po obdržaní vašej objednávky informovaný o možnostiach dodávky.

Cena za doručenie tovaru sa pri objednávke v hodnote do 40 € účtuje vo výške 3 € bez DPH v prípade doručenia slovenskou poštou, 5 € bez DPH v prípade doručenia kuriérom UPS.

Pri zasielaní tovaru mimo územie Slovenskej republiky bude preprava účtovaná v zmysle taríf prepravcu.

V rámci špeciálnej limitovanej akcie neúčtujeme poplatky za dopravu pri nákupe v celkovej hodnote nad 40 € v rámci územia Slovenska.

Spat na zaciatok